הסדרה הקלאסית

Grand Classic Series

1

יום א’ 15.9.19 Sunday
יום ב’ 16.9.19 Monday
אודיטוריום חיפה        |

20:00
Haifa Auditorium

שוסטקוביץ: קונצ'רטו לכינור מס' 1
מוסורגסקי – רוול: "תמונות בתערוכה" בליווי וידיאו ארט מקורי

Shostakovich: Violin Concerto No. 1
Mussorgski - Ravel: "Pictures at an Exhibition" Accompanied by video art

רועי אופנהיים מנצח | הדר רימון כינור
אנדרי כץ קולאז'ים | יואב כהן וידאו ארט

Roy Oppenheim Conductor | Hadar Rimon Violin
Andrew Katz Collage Artist | Yoav Cohen Video Art

2

יום א’ 3.11.19 Sunday
יום ב’ 4.11.19 Monday
אודיטוריום חיפה        |

20:00
Haifa Auditorium

מאהלר: סימפוניה מס' 7
רובן גזריאן: (ארמניה) מנצח

Mahler: Symphony No. 7
Ruben Gazarian (Armenia) Conductor

3

יום א’ 15.12.19 Sunday
יום ב’ 16.12.19 Monday
אודיטוריום חיפה          |

20:00
Haifa Auditorium

דון ג'ובאני
אופרה בבימוי מלא מאת מוצרט

Don Giovani
Full stage opera by: : Wolfgang Amadeus Nozart

סרג'יו אלאפונט (ספרד) מנצח | דני ארליך בימוי בהשתתפות סולנים אורחים ומקהלת בת שיר בשיתוף "אופרה קאמרה"

Sergio Alapont (Spain) Conductor | Dani Ehrlich Stage Director With the participation of guest soloists and the Bat Shir Choir In collaboration with Opera Camera

4

יום א’ 12.1.20 Sunday
יום ב’ 13.1.20 Monday
אודיטוריום חיפה        |

20:00
Haifa Auditorium

ברדנשווילי: "אקס אנימו" - בכורה ישראלית
בטהובן: קונצ'רטו לפסנתר מס' 3
דבוז'ק: סימפוניה מס' 7

Bardanashvili: "Ex Animo" - Israeli Premier
Beethoven:
Piano concerto No. 3
Dvorak:
Symphony No. 7

רועי אופנהיים מנצח
אלכסנדר קורסנטיה (גיאורגיה) פסנתר

Roy Oppenheim Conductor
Alexander Korsantia (Georgia) Piano

5

יום א’ 9.2.20 Sunday
יום ב’ 10.2.20 Monday
אודיטוריום חיפה        |

20:00
Haifa Auditorium

ביזה: פתיחה ל"כרמן"
פורה: "אלגיה"
סן-סנס: קונצ'רטו לצ'לו
דוקא: "שוליית הקוסם"
רוול: "בולרו"

Bizet: "Carmen" overture
Faure: "Élégie"
Saint Sans: Cello Concerto
Dukas: "The Sorcerer's Apprentice"
Ravel: "Bolero"

מישה כץ (צרפת) מנצח | דניאל אקטע צ'לו

Misha Katz (France) – conductor
Danielle Akta – Cello

6

יום א’ 15.3.20 Sunday
יום ב’ 16.3.20 Monday
אודיטוריום חיפה        |

20:00
Haifa Auditorium

מוצרט: סימפוניה מס' 40
בטהובן: מיסה בדו מז'ור

Mozart: Symphony No. 40
Beethoven:
Mass in D Major

תומס סאנדרלינג (גרמניה) מנצח | הילה בג'יו סופרן זלטה הרשברג מצו סופרן | לואיס גומז (פורטוגל) טנור טיציאנו (איטליה) בראצ'י באס
מקהלת בת שיר והמקהלה הישראלית ע"ש גארי ברתיני

Thomas Sanderling (Germany) Conductor
Hila Baggio Soprano | Zlata Hershberg Mezzo Soprano
Luis Gomes (Portugal) Tenor | Tiziano Bracci (Italy) Bass
with the participation of Bat Shir & The Gari Bertini Israeli Choir

7

יום א’ 5.4.20 Sunday
יום ב’ 6.4.20 Monday
אודיטוריום חיפה        |

20:00
Haifa Auditorium

צ'ייקובסקי: "סרנדה למיתרים"
צ'ייקובסקי: "מפצח האגוזים"
דיוק אלינגטון: "מפצח האגוזים"

Tchaikovsky: "Serenade"
Tchaikovsky: "The Nut Cracker"
Ellington: "The Nut Cracker”

רועי אופנהיים מנצח
בהשתתפות תזמורת הביג בנד חיפה

Roy Oppenheim Conductor |
With the participation of The Haifa Big Band Jazz Orchestra

8

יום א’ 31.5.20 Sunday
יום ב’ 1.6.20 Monday
אודיטוריום חיפה        |

20:00
Haifa Auditorium

ברהמס: קונצ'רטו לפסנתר מס' 1
בארטוק: קונצ'רטו לתזמורת

Brahms: Piano Concerto No. 1
Bartok: Concerto for Orchestra

יואל לוי מנצח | תום בורו פסנתר

Yoel Levi Conductor | Tom Borrow Piano

9

יום א’ 21.6.20 Sunday
יום ב’ 22.6.20 Monday
אודיטוריום חיפה        |

20:00
Haifa Auditorium

פרוקופייב: קונצ'רטו לכינור מס' 2 צ'ייקובסקי: סימפוניית "מנפרד"

Prokofiev: Violin Concerto No. 2 Tchaikovsky: "Manfred" Symphony

רועי אופנהיים מנצח | ודים רפין (רוסיה) כינור

Roy Oppenheim Conductor | Vadim Repin (Russia) Violin

10

יום א’ 5.7.20 Sunday
יום ב’ 6.7.20 Monday
אודיטוריום חיפה        |

20:00
Haifa Auditorium

שיקוי האהבה אופרה בבימוי מלא מאת דוניצטי

The Elixir of Love
Full stage opera by: Donizetti

קרלו גולדשטיין (איטליה) מנצח בהשתתפות סולנים אורחים

Carlo Goldstein (Italy) Conductor