חברי התזמורת Orchestra Members

מנהל התזמורת:
מוטי איינס

מנצח הבית ומ"מ מנהל מוזיקלי:
ד"ר רועי אופנהיים

ועדה מוזיקלית:
הדר רימון
אלכסנדר קוטליאר
אנדרי כץ
ג'ף האורד
דניס וול

מפקח נגנים:
דניס וול

ספרנית:
דינה ג'יני מיטנר דורון

ע. ספרנית:
מיכאל וול

ניהול במה:
אנטולי רוזנפלד
סרגי וסילצ’נקו

עורך תכנייה:
אלדד שילוח

עורכת משנה:
דינה ג'יני מיטנר דורון

מנהלת אדמיניסטרטיבית:
דינה ג’יני מיטנר דורון

מנהלת פרסום:
שרון עובדיה

שירות לקוחות:
דימה אארוב
רחלי מלול-נגר
פירחה עמר
מיכל שקל

כינור ראשון
הדר רימון – קונצרטמאסטר
דינה גויפלד **
מרק טיקטינר **
רות ברון
מילן טודורוביץ
מיכאל ינובסקי
אמיר סמסונוב
ג'ודי פיקר – סאיט
מרים רפפורט
ולדימיר שמולנסון
אלכסנדר שפירו

כינור שני
איליה ילין *
אלכסנדר גורביץ **
אירנה זץ
יאנה יוט
מיקאל יורייב
מריאן רפפורט
ילנה קוברסקי
אליזבתה קוצובסקי
נלי שמוקלר

ויולה
ויקטור כריסטוסוב *
לב קיסילב **
אולגה גפט
אלכסנדר פאן
סרגי וסילצ׳נקו
ליאורה קוסוב
יצחק קופמר
פאני קליידרמן

צ'לו
אלכסנדר קוטליאר *
לב מטיוקוב **
ולדימיר דבורקין
אורנה הרצוג
איגור טנקביץ
מיכל מאור
אדוארד קפלנסקי
טטיאנה קפלנסקי

בס
אנדרי כץ *
נריטן טופצ׳יו **
סרגיי נרינסקי
אלי קוסוב
אריה רויטמן

חליל
אלה איסקוב *
שירי יובל
אנה גברילוב 

פיקולו
שירי יובל

אבוב
שירה בן-יהושע *

קלרנית
ג׳פרי הווארד *
תומר שרוני

קלרנית בס
תומר שרוני

בסון
נגה ישורון *

קרן יער
עמית סלומון *
פטר טקץ׳ **
אנטולי רוזנפלד

חצוצרה
אריק אמיתי *
ארז חודרה **
ארמן אסלניאן

טרומבון
דניס וול *
מיכאל וול **
בס טרומבון
אריק וול

טובה
אלכסנדר צ’יוטקו

טימפני
דוד צין *

כלי הקשה
אלדד שילוח *
יאנה קריצ'בסקי
עופר מלכה

* נגן ראשי
** משנה לנגן ראשי

מנכ"ל אתו"ס
עו"ד יגאל זאבי

חברי דירקטוריון
מר יעקב פינגולד – יו"ר
מר איתן שטיאסני
עו"ד חלי בן ארי
מר נחשון צוק
הרב דב חיון
עו"ד טל שרון כהן
מר רוני בן חיים

CELLO
Alexander Kotlyar *
Lev Matiukov **
Vladimir Dvorkin
Orna Herzog
Eduard Kaplansky
Tatiana Kaplansky
Michal Ma’or
Igor Tankevitch

BASS
* Andrew Katz
** Neritan Topciu
Eli Kosov
Sergei Narinsky
Arie Roitman

FLUTE
* Ela Isakov
Anna Gavrilov
Shiri Yuval

PICCOLO
Shiri Yuval
OBOE
* Shira Ben-Jehoshua

CLARINET
* Jeffrey Howard
Tomer Sharoni

BASS CLARINET
Tomer Sharoni

BASSOON
* Noga Yeshurun

HORN
* Amit Salomon
** Peter Tkach
Anatoly Rozenfeld

TRUMPET
* Arik Amitay
 **Erez Hodara
Armen Aslaniyan

TROMBONE
* Denis Vull
** Michael Vull

BASS TROMBONE
Erik Vull

TUBA
Alexander Tchutko

TIMPANI
* David Zien

PERCUSSION
* Eldad Shiloah
Yana Krichevsky
Offer Malka

* Principal
** Assistant Principal

General Director Ethos
Adv. Igal Zeevi

:Ethos Board of Directors
Mr. Jacob Feingold – Chairman
Mr. Eytan Stiassnie
Adv. Rachel Ben Ari
Mr. Nakhshon Tsouk
Rabbi Dubi Hayun
Adv. Tal Sharon Cohen
Mr. Roni Ben Haim

:Orchestra Director
Motti Eines

Resident Conductor & Acting Musical Director:
Roy Oppenheim

Music Committee:
Hadar Rimon
Alexander Kotlyar
Andrew Katz
Jeffrey Howard
Denis Vull

Inspector:
Denis Vull

Librarian:
Dina Genie Meitner Doron

Assistant Librarian:
Michael Vull

Stage Managers:
Anatoly Rozenfled
Sergei Vasilchenko

Program Editor:
Eldad Shiloah

Assistant Editor:
Dina Genie Meitner Doron

Administrative Manager:
Dina Genie Meitner Doron

Advertising:
Sharon Ovadia

Customer Services:
Dima Aarov
Pirha Amar
Racheli Malul-Nagar
Michal Shekel

FIRST VIOLIN
Hadar Rimon – Concertmaster
Dina Goyfeld **
Mark Tiktiner **
Ruth Bron
Judith Picker–Saiet
Miriam Rapaport
Amir Samsonov
Alexander Shapiro
Vladimir Shmulenson
Milan Todorovich
Michael Yanovsky

SECOND VIOLIN
Ilya Yelin *
Alexander Gurvitch **
Mikael Iurev
Yelena Kovarski
Elizabeta Kotsovsky
Marian Rapaport
Nelly Shmukler
Yana Yout
Irena Zatz

VIOLA
Victor Khristosov *
Lev Kissilev **
Olga Gaft
Fanny Kliderman
Yitzhak Kopmar
Liora Kosov
Alexander Pan
Sergei Vasilchenko